Technika a technologie

Poznej TechCamp

Láká Vás spíš technika a obchodování s ní? Máte jedinečnou možnost vyzkoušet TechCamp. Ten se zaměřuje na výcvik budoucích produktových specialistů, obchodníků a technologů, kteří budou opravdovými profíky na zemědělskou techniku. Kurz trvá od 6 do 12 měsíců a je určen absolventům (i studentům zemědělských či technických škol, u obchodníků je možný i jiný obor). Podívejte se na brožuru TechCampu. Tenhle kurz Vás bude bavit! Navíc Vám poskytneme odborné zázemí, motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů. Tak neváhejte a přihlaste se. Více informací o společnosti naleznete ZDE.

Program Asistent

Společnost Fatra poskytuje trainee Program Asistent, spočívající v 10měsíční placené stáži. V posledním turnusu jím prošlo 9 technologů – čerstvých absolventů zlínské Univerzity Tomáše Bati, Fakulty technologické. Všichni tito inženýři našli uplatnění ve společnosti. Díky nim vznikají nové výrobky a jejich neotřelý pohled na věc přinesl návrhy na další zlepšování pracovních postupů. Více o programu se dozvíte v brožuře Program Asistent.

Spolupráce s učni

Studenti mají možnost poznat, že práce ve společnosti Fatra je nejen zajímavá, ale současně i v čistém provoze. Instruktoři přistupují ke každému individuálně a jsou ochotní se dělit o své zkušenosti. Cílem programu je vychovat nové kvalifikované "fatráky", kteří prosadí své dovednosti ve společnost. Více informací o společnosti a kontaktech naleznete ZDE.

Žádná nabídka Vás neoslovila, ale chcete nám na sebe nechat kontakt? Budeme rádi! Vyplňte registrační formulář pro absolventy a zařadíme Vás do databáze přístupné personalistům v celém koncernu AGROFERT. Ozveme se Vám hned, jakmile se objeví pracovní místo vhodné právě pro Vás!