Zemědělství

Poznej PigCamp

Jste absolventem střední nebo vysoké zemědělské školy? Tak pro Vás máme jednu exkluzivní nabídku. Můžete se zapojit do PigCampu, což je tréninkový kurz pro budoucí vedoucí pracovníky chovů prasat na našich farmách. Kromě praktických znalostí a dovedností, které získáte během ročního programu, Vám nabídneme i motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů. Prolistujte do brožury PigCamp a přihlas se. Tuhle šanci jinde nedostanete! Více informací o společnosti naleznete na webových stránkách SPV Pelhřimov, a.s.

 

 

Poznej AgroCamp

Studujete střední nebo vysokou zemědělskou školu nebo jste jejím absolventem? Pro oba případy jsme připravili trainee program AgroCamp pro mladé zootechniky, mechanizátory. Během 10 měsíčního programu absolvujete 4 etapy adaptačního plánu, během kterých si osvojíte praktické procesy v rostlinné a živočišné výrobě. Současně si v rámci absolvovaných exkurzí uděláte představu o tom, jak to v jednotlivých firmách koncernů chodí. Budete pracovat v tradičních zemědělských firmách s nejmodernější technikou. Přátelský tým odborníků Vás povede po celou dobu kurzu k lepším výsledkům. Kromě motivační základní mzdy nabízíme jednorázovou odměnu v závislosti na výsledcích závěrečného testu. Podívejte se na brožuru AgroCampu, v jakých lokalitách a společnostech probíhají kurzy. Více informací o společnostech naleznete na webových stránkách Agro ZZN,  ZZN PolabíCereaPrimagraZZN PelhřimovSPV PelhřimovNavosOsevaAgropodnik Hodonín.

 

Exkurze

Ve spolupráci s kolegy z našich zemědělských společností NavosCerea a ZZN Polabí jsme letos provedli po akademické půdě studenty Zemědělské školy Chrudim, Zemědělské školy Poděbrady a Střední průmyslové školy chemické Pardubice. 

Žádná nabídka Vás neoslovila, ale chcete nám na sebe nechat kontakt? Budeme rádi! Vyplňte registrační formulář pro absolventy a zařadíme Vás do databáze přístupné personalistům v celém koncernu AGROFERT. Ozveme se Vám hned, jakmile se objeví pracovní místo vhodné právě pro Vás!